ВО "Свобода"

ENG

29 квітня 2014
Ігор Швайка: За хабарництво звільнено головного державного інспектора ветмедицини Січеслава
Ігор Швайка: За хабарництво звільнено головного державного інспектора ветмедицини Січеслава

Викорінення корупційних схем, розкрадання державного б'юджету, боротьба з хабарництвом та громіздкою бюрократичною машиною ‒ це ті завдання, над якими сьогодні працює уряд. Про це 29 квітня 2014 року під час прес-конференції у Січеславі (Дніпропетровськ) заявив міністр аграрної політики та продовольства України свободівець Ігор Швайка. Перед журналістами области очільник відомства прозвітував про діяльність Кабінету Міністрів України та результати роботи Мінагрополітики.

Міністр поінформував, що боротьба з корупцією почалася з ухвалення нового закону про державні закупівлі. "Таким чином ми перекрили найбільший канал розкрадання державного б'юджету. Загальний обсяг коштів, який проходить через держзакупівлі, складає 300 млрд грн., половину з яких ‒ розкрадали. Новий закон ухвалено в узгодженні з вимогами Евросоюзу до відповідних процедур", ‒повідомив Ігор Швайка.

Також міністр зазначив, що аграрний сектор не є виключенням у протидії корупції: "Боротьба з корупцією та хабарництвом ‒ найперший крок до нормальної роботи галузі. Всі, хто порушує закон, продовжуючи переслідувати власні інтереси, буде належним чином відповідати перед суспільством. До відповідних посадовців нами будуть ухвалюватися швидкі і жорсткі рішення".

У цьому контексті Ігор Швайка повідомив журналістам та громадськості регіону, що звільнено з посади начальника управління ветеринарної медицини в Січеславі ‒ головного державного інспектора ветеринарної медицини Січеслава О.А.Чухліба, якого визнано винним у вчинені злочину, передбаченого ч.2 ст. 368 КК України, тобто за хабарництво.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"