ВО "Свобода"

ENG

21 травня 2014
Андрій Міщенко: Якщо ми хочемо мати гідну державу, то голосувати треба по совісті
Андрій Міщенко: Якщо ми хочемо мати гідну державу, то голосувати треба по совісті

21 травня 2014 року уповноважений Всеукраїнського об'єднання "Свобода" у Дніпропетровській області, народний депутат України Андрій Міщенко прозвітував перед виборцями у засобах масової інформації Дніпропетровської области. Парламентар відвідав шість телеканалів, де розповів про роботу націоналістів у парламенті, зокрема законодавчі ініціятиви і позицію свободівців щодо різних питань.

Андрій Міщенко постійно звітує перед виборцями Січеславщини про роботу фракції націоналістів у Верховній Раді. Цього разу парламентар відвідав шість телеканалів у чотирьох містах регіону, де розповів глядачам про діяльність націоналістів.

Основною темою виступів стала звітність про законодавчі ініціятиви фракції ВО "Свобода" стосовно армії, зокрема підвищення заробітних плат і соціяльних стандартів працівників військової царині. Свободівець розповів про важливість ухвалення закону "Про люстрацію" та торкнувся питання тероризму, що зараз безчинствує на сході держави. Він зазначив, що Крим є і буде територією України, а "Свобода" докладе максимум зусиль для того, щоб вибити півострів з рук окупантів.

Націоналіст також торкнувся теми президентських виборів: "Коли ми йдемо на вибори, ми не повинні дивитись, чи це яскраве обличчя, чи ні. Ми маємо зважати на те, як ця людина поводилась 10 чи 20 років. Яка за кандидатом стоїть команда та як ця команда себе поводила у парламенті й поза парламентом. Зрештою, яка його ідеологія і програма? Політики від виборів до виборів йдуть з різною програмою, під різними політичними прапорами. На все це треба зважати. Коли людям нав'язують думку, що вибори будуть в один тур, то цим вводять його в оману та переводять на свій бік. Але неможливо ввести в ошукати виборця, який стоїть на чітких державницьких позиціях. А це питання і української мови, і унітарности держави, і обороноздатности тощо. Якщо ми хочемо мати гідну державу, то голосувати треба по совісті".

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода"