ВО "Свобода"

ENG

12 липня 2014
Андрій Міщенко: Революція гідности розбудила націоналіста у мільйонах українців
Андрій Міщенко: Революція гідности розбудила націоналіста у мільйонах українців

12 липня 2014 року в Січеславі відбулась обласна звітно-виборна конференція ВО "Свобода". У заході взяв участь народний депутат України, уповноважений парламентської фракції націоналістів на Січеславщині Андрій Міщенко.

Делегати проаналізували перебіг позачергових виборів Президента України, визначили напрямки та план роботи обласного осередку "Свободи", концепцію допомоги військовим, які воюють на Сході. Також делегати вирішили кадрові питання: прийняття до лав партії нових членів та переобрання голови обласної організації.

Новим очільником осередку ВО "Свобода" на Січеславщині переобрали нинішнього керівника Олександра Замкового, який добре зарекомендував себе та має повагу серед партійного членства. За його кандидатуру одностайно проголосували всі делегати конференції. Олександр Замковий подякував за довіру та наголосив, що й надалі докладатиме максимум зусиль при відстоюванні прав українців на своїй землі та розбудови держави.

Народний депутат України Андрій Міщенко зачитав резолюцію всеукраїнської конференції ВО "Свобода" щодо президентської виборчої кампанії 2014 року, розповів про політичне становище в державі, відповів на запитання делегатів конференції. Також народний депутат взяв на контроль декілька звернень від громадян та обговорив з активом загальні проблеми громади Січеславщини.

"Революція гідности перемогла, розбудила націоналіста у мільйонах українців, по всій Україні лунають націоналістичні гасла, майже кожен українець готовий воювати за свою землю з російським окупантом, з'явилось прагнення розбудови держави европейського рівня. Що би там не закидали нам українофоби, але кожен розуміє, що тільки свободівці здатні гідно, без лукавства та подвійних стандартів, відстоювати інтереси держави та нації, тільки для свободівця гасло "Україна ‒ понад усе!" не просто слова, а спосіб життя. "Свободу" не купити, не зупинити на шляху боротьби за свою, Богом дану землю та за кращу долю українського народу", ‒ зазначив Андрій Міщенко.

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода"