ВО "Свобода"

ENG

20 листопада 2015
Олег Осуховський: "Самопомочі" варто було зосередити зусилля на виборах в Кривому Розі, а не у Львові
Олег Осуховський: "Самопомочі" варто було зосередити зусилля на виборах в Кривому Розі, а не у Львові

"Самопоміч" мала би зосередити свої зусилля на виборах міського голови Кривого Рога, щоби не віддати перемоги екс-регіоналу, а натомість вона відрядила 18 народних депутатів до Львова на підтримку свого кандидата. Про це заявив народний депутат України від Всеукраїнського об'єднання "Свобода", голова підкомітету з питань правового забезпечення та контролю за діяльністю спеціальних органів у сфері запобігання і протидії корупції Комітету Верховної Ради України з питань запобігання і протидії корупції Олег Осуховський 20 листопада 2015 року в етері телеканалу "112. Україна", коментуючи фальсифікації на виборах міського голови Кривого Рога.

"Опозиційний блок" ‒ наступники Партії регіонів ‒ фальсифікують вибори, бо инакше не можуть перемагати. А "Самопомочі" треба було не до Львова відряджати на підтримку свого кандидата 18 народних депутатів, а до Кривого Рога, й не дати перемогти "регіоналові". Я вважаю, що проукраїнські політичні сили мали би домовитися про висунення узгоджених кандидатів у таких проблемних містах, як Кривий Ріг", - наголосив народний депутат.

Як відомо, 16 листопада в Кривому Розі міський виборчком оголосив переможцем виборів міського голови чинного мера Юрія Вілкула, висуванця "Опозиційного блоку". Згідно з інформацією ЦВК, за Вілкула проголосувало 49, 25% виборців, за його суперника від "Самопомочі" Милобога ‒ 48, 83% виборців. Штаб останнього заявив про фальсифікацій й оскаржує результати в суді.

Прес-служба Всеукраїнського об'єднання "Свобода"