ВО "Свобода"

ENG

7 грудня 2016
У Кам'янському свободівці увічнили пам'ять Володимира Сіренка
У Кам'янському свободівці увічнили пам'ять Володимира Сіренка

7 грудня 2016 року партійці Кам'янської міської організації ВО "Свобода" в день 85-х уродин знаного українського письменника, дисидента та націоналіста Володимира Сіренка урочисто відкрили меморіяльну дошку на будинку, де він жив і працював.

Меморіяльна дошка встановлена з ініціятиви та коштом кам'янських свободівців. На урочисте відкриття прийшли побратими, родичі та друзі поета, представники відділу культури міськвиконкому та патріотичної громадськости. Захід був щирим і зворушливим: присутні розповідали про життя письменника, згадували цікаві випадки, читали його поезії.

Також цього дня ввечері у центральній бібліотеці міста відбулася літературна зустріч з мешканцями, присвячена пам'яті Володимира Сіренка. На вечорі були присутні рідні, колеги по літературному цеху, однопартійці з ВО "Свобода", співробітники, давні друзі та творчий колектив товариства "Просвіти" "Калина".

Керівник волонтерського осередку "Свобода-Схід", поет, націоналіст та волонтер Сергій Злючий розповів про захід: "Лунали сумні та веселі спогади про іменинника, пісні, написані на його вірші. Але найчастіше присутні читали вголос його гострі поезії, що сповнені глибокого патріотизму і прагнення свободи та соціяльної справедливости. "Правда", "Україна", "соняшник" - найчастіше уживані слова у поезіях, говорять про безперервний тісний зв'язок поета з рідною Вітчизною. Вічна і світла пам'ять поету і життєлюбу Володимиру Сіренку".

Володимир Сіренко відійшов у вічність 8 травня 2015 року і тоді побратими пообіцяли увічнили пам'ять про видатного земляка. Нині вулиця, де жив і працював свободівець, названа на його честь, а на будинку, в якому мешкав, відтепер є меморіяльна табличка з відомостями про нього.

Прес-служба Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода"