ВО "Свобода"

ENG

9 березня 2017
До дня народження Кобзаря свободівці поширили на Січеславщині працю Донцова "Заповіт Шевченка"
До дня народження Кобзаря свободівці поширили на Січеславщині працю Донцова "Заповіт Шевченка"

До Дня народження Тараса Шевченка січеславський обласний осередок ВО "Свобода" підготував спеціяльний випуск обласної газети націоналістів "Прапор Nації". У ньому читачі могли познайомитися з працею ідеолога українського націоналізму Дмитра Донцова "Заповіт Шевченка". Загальний наклад випуску ‒ понад 17 тисяч примірників ‒ роз'їхався містами і селами всієї области: Січеслав, Кам'янське, Нікополь, Новомосковськ, Царичанка, Вільногірськ, Апостолове, Кривий Ріг, Кринички, Верхньодніпровськ. Також за проханням "Прапор Nації" отримали побратими з Кропивниччини.

9 березня та протягом наступних кількох днів випуск разом із партійними газетами роздавали свободівці Січеславщини з агітаційних наметів.

Дмитро Кропотов, очільник Кам'янського міського осередку, наголосив: "Найкращий спосіб відсвяткувати день народження великого Шевченка ‒ донести до якомога більшої маси людей його ідеї. Ми переконані, що в творчості Кобзаря закладені відповіді на всі питання сьогодення ‒ подолання злиднів, перемога у війні, відродження нації. Слово Шевченка і слово Донцова ‒ серед пустелі байдужих, глухих, сліпих і німих спрагла українська душа сприйме їх як ковток криничної води. Бажаєте правди? Правда у Шевченка і Донцова, а ми даємо вам змогу до неї доторкнутись".

У Нікополі весь наклад газети з працею Донцова розійшовся за лічені хвилини. Обласному осередку довелося друкувати додатковий наклад.

Очільник Нікопольської районної організації ВО "Свобода" Тетяна Біла зазначила: "Міська влада провела офіційний захід до дня народження великого Кобзаря аж за 13 хвилин! Не дали слова жодній людині "зі сторони", щоб, не дай Боже, не сказали чогось зайвого! Навіть дитині, що спеціяльно приїхала з иншого кінця міста, не дозволили прочитати вірш Тараса. Зате наш "Прапор Nаціі" зі статтею Дмитра Донцова розлетівся за три хвилини, як гарячі пиріжки! Тому я впевнена: цій владі лишилось недовго!".

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"