ВО "Свобода"

ENG

9 квітня 2017
У Нікополі відбувся турнір з шашок пам'яти Мирослава Мисли
У Нікополі відбувся турнір з шашок пам'яти Мирослава Мисли

9 квітня 2017 року в Нікополі активісти ВГО "Сокіл" за участи міських осередків ВО "Свобода" та ВОУ "Яворина" провели турнір з шашок пам'яти Мирослава Мисли. Учасниками заходу виступили члени "Соколу", "Національного Корпусу" з міста Марганець та школярі віком 9‒12 років. Організатори розповіли біографію Мирослава Мисли, героя, який вже став легендою, учасники вшанували пам'ять націоналіста хвилиною мовчання, після чого розпочалися запеклі змагання за перемогу.

Під час турніру панував дух братерства, єднання, взаємоповаги. Школярі вирішили створити власний рій для участи в грі "Сокіл" ("Джура"), вивчення історії України, діяльности націоналістичних організацій та для самовиховання і дисципліни.

"Цим турніром ми започатковуємо серію спортивних заходів, які будуть присвячені пам'яті загиблих нікопольців ‒ захисників України. Чинна влада ‒ і місцева, і центральна ‒ робить вигляд, що у нас все добре, все спокійно, і не хоче визнавати, що триває справжня війна ‒ боротьба за право бути українцями і мати власну незалежну державу. Ми прагнемо нагадати мешканцям міста, що живемо в прифронтовій області, лише за 300 кілометрів від нас ідуть справжні бої і по-справжньому гинуть наші бійці. Вони дають нам можливість зібратись з силами, навести лад в державі і перемогти відвічного ворога і агресора ‒ російську імперію. Перший, стартовий турнір ми провели на честь Мирослава Мисли як взірця українського воїна-націоналіста, який жив, служив і віддав життя за Україну", ‒ розповіла голова Нікопольської районної партійної організації ВО "Свобода" Тетяна Біла.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"