ВО "Свобода"

ENG

16 травня 2017
Свободівці допомагають повернути платню гірникам західного Донбасу
Свободівці допомагають повернути платню гірникам західного Донбасу

Голова Січеславської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександр Замковий та керівник обласного осередку профспілки "Свобода праці" Ігор Токовенко зустрілися з робітниками Просянського гірничо-збагачувального комбінату. Перед трудовим колективом комбінату наразі існує заборгованість із зарплати більш ніж за три місяці, що змусило робітників зупинити роботу.

Задля боротьби за свої права 366 працівників ще 12 травня вирішили приєднатися до національного профспілкового руху. Було створено профгрупу галузевої Профспілки гірничо-металургійного комплексу, що діє в об'єднанні з Всеукраїнською професійною спілкою "Свобода Праці".

Це вже дало свої результати: одразу після повідомлення роботодавця ‒ ТОВ "Проско" ‒ про об'єднання працівників у дієву профспілку, їм було виплачено заборгованість за півмісяця, а 16 травня після зустрічі робітників зі свободівцями ‒ погашено заборгованість за ще один місяць.

"Працівники налаштовані боротися за своє право на гідну працю до повного закриття заборгованости перед ними. Ми готові усіляко підтримувати їх у цьому ‒ юридично, політично, організаційно. Кожен українець має право на гідну та своєчасну оплату праці", ‒ зазначив голова Січеславської обласної організації Всеукраїнського об'єднання "Свобода" Олександр Замковий.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"