ВО "Свобода"

ENG

17 травня 2017
Криворізька "Свобода" разом із містянами вимагає відкликати з міської ради депутатів-зрадників
Криворізька "Свобода" разом із містянами вимагає відкликати з міської ради депутатів-зрадників

17 травня 2017 року в Кривому Розі відбувся мітинг біля міської ради проти свавілля міської територіяльної виборчої комісії. Місцевий осередок ВО "Свобода" долучився до заходу і підтримав дії ініціятивної групи, що зібралася для відкликання депутатів міської ради, які зрадили виборців. ТВК мала розглянути питання відкликання депутатів, яке ініціювала громада.

Місцеві активісти "Свободи" брали активну участь у організації громадської ініціятиви й допомогли збирати підписи ініціятивній групі містян Кривого Рогу. Після того, як таємничим образом зникли підписи містян за відкликання депутатів, "Свобода" також виразила своє незадоволення діями влади, що за допомогою зрадників, мають більшість і грабують міський бюджет.

На мітингу від ВО "Свобода" виступив заступник голови обласної організації Дмитро Білоненко.

"Ініціятива відкликання депутатів є одним з механізмів впливу на владу й депутатів. На жаль, опоблоківські реваншисти, які захопили вдалу в місті, роблять усе, аби не втратити депутатів-"тушок", які зміцнюють і підтримують їхню владу. Наше завдання ‒ відновити справедливість, і ми у всьому підтримуємо ініціятиви відкликання "тушок" з міської ради. Українці Кривого Рогу мають право відкликати зрадників ‒ це й роблять. Але, на жаль, вілкулівські прихвостні з різних партій, представлені в ТВК, роблять усе, аби не дати реалізувати законні вимоги містян", ‒ наголосив націоанліст.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"