ВО "Свобода"

ENG

25 травня 2017
Апостолівська "Свобода" виступила проти свавілля влади та бездіяльности правоохоронців
Апостолівська "Свобода" виступила проти свавілля влади та бездіяльности правоохоронців

25 травня 2017 року апостолівскі свободівці пікетували сесію Апостолівської міської ради. Приводом до акції стала бездіяльність міської влади у розв'язанні найнагальніших проблем міста та району. Націоналісти оприлюднили свої вимоги до міської ради в резолюції мітингу.

Зокрема, у резолюції згадали про не реконструйовану досі центральну площу Апостолового, незадовільний ремонт доріг, відсутність чесних громадських слухань, що призвело до появи на території міста без згоди мешканців асфальтного заводу, який забруднює довкілля шкідливими викидами та, за інформацією активістів, працює з порушеннями чинного законодавства.

При спробі занести резолюцію та вручити її міському голові мітингувальники зустріли опір від першого заступника міського голови. Незважаючи на це, ініціятивній групі все ж вдалося зайти до сесійної зали та висловити вимоги мітингувальників.

Після мітингу біля будівлі міського виконкому активісти зайшли в гості до прокуратури та районної ради, де теж вручили резолюції та висловили вимоги щодо розслідування гучних справ у районі та незадоволення роботою поліції та прокуратури.

"Сьогодні ми зробили те, що давно чекала громада міста та району ‒ окреслили конкретні проблеми та дали строк на виконання вимог протестувальників. Було помітно, що поліція та прокуратура були стурбовані тим, що "Свобода" звернула увагу на їхню бездіяльність. Ми також окреслили наш план дій у разі невиконання вимог протестувальників. Я впевнений, що ми змусимо чиновників працювати на благо українців, а не своїх кишень", ‒ прокоментував події заступник голови Дніпровської обласної організації ВО "Свобода" Дмитро Білоненко.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"