ВО "Свобода"

ENG

5 червня 2017
Олег Тягнибок відвідав Кам'янське
Олег Тягнибок відвідав Кам'янське

5 червня 2017 року лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок відвідав Кам'янське на Січеславщині. Тут він взяв участь у звітно-виборчій обласній партійній конференції та зустрівся із кам'янчанами у приміщенні Музею історії Кам'янського. Наприкінці перебування в місті голова свободівців відвідав легендарну жінку ‒ зв'язкову УПА, учасницю Норильського повстання Зінаїду Пантелеймонівну Колтанюк.

На конференції Олег Тягнибок ще раз окреслив завдання свободівців та, зокрема, депутатів-націоналістів усіх рівнів, нагадав правила поведінки та роботи народних обранців. Делегати заслухали звіт про роботу Олександра Замкового за два роки та одностайно переобрали його головою обласної організації ВО "Свобода". Також свободівці обрали членів контрольно-ревізійної комісії та обласного партійного комітету.

Пізніше Олег Тягнибок зустрівся з громадою Кам'янського в Музеї історії міста. Приміщення було переповнене, дехто стояв у проходах. Свободівець окреслив кам'янчанам сучасну політичну ситуацію, довів ставлення націоналістів до неї, розказав про шляхи розв'язаня економічних проблем, проблеми окупованих територій, напрямки розвитку України на майбутнє. Спілкування з громадою було жвавим та активним. Олег Тягнибок відповів на числені запитання, зокрема про ставлення "Свободи" до пенсійної та медичної реформ, що так рекламуються владою, до майбутнього голосування у Верховній Раді про скасування мораторію на продаж земель сільськогосподарчого призначення. Голова партії повідомив, що ставлення ВО "Свобода" до цього вкрай негативне, повідомив про альтернативні шляхи реформування галузей та наголосив на важливості зберегти землю у власності держави. Після офіційного закінчення зустрічі присутні ще спілкувалися з лідером націоналістів у вестибюлі й робили спільні фото.

Наприкінці перебування в Кам'янському Олег Тягнибок разом із депутатами Кам'янської міської ради від ВО "Свобода" та головами міського та обласного осередків Дмитром Кропотовим та Олександром Замковим відвідали легендарну жінку ‒ Зінаїду Пантелеймонівну Колтанюк, зв'зкову УПА, якій совєцька влада свого часу додала до її сімнадцяти років ще два і засудила на дванадцять років таборів у північному Норильську. Там вона стала учасницею знаменитого Норильського повстання, була свідком відчайдушної жіночої хоробрости та відданости Україні. Пані Зінаїда вже багато років мешкає в Кам'янському, є багаторічною прихильницею ВО "Свобода". Кам'янські депутати-націоналісти опікуються старенькою, допомагають у побутових справах, вітають на свята.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"