ВО "Свобода"

ENG

30 червня 2017
Кам'янська "Свобода" провела шаховий турнір на честь дня народження Романа Шухевича
Кам'янська "Свобода" провела шаховий турнір на честь дня народження Романа Шухевича

30 червня 2017 року Кам'янський міський осередок ВО "Свобода" провів шаховий турнір на честь дня народження Романа Шухевича. Цей турнір є традиційним свободівським заходом на честь генерала УПА. Особливістю змагань цього року було те, що вперше він відбувся просто неба, на проспекті Свободи біля меморіяльного каменю загиблим за Україну. Завдяки цьому більше пересічних містян змогли вболівати за шахістів та дізнатися про визначну дату.

У турнірі взяли участь члени Федерації шахів Кам'янського та Дніпра, кандидати у майстри спорту, чемпіони міста з цього виду спорту. Призи переможцям вручив голова Кам'янської організації ВО "Свобода" Дмитро Кропотов та голова Федерації шахів Кам'янського Андрій Козоріг. Вони цього року також були незвичайні: замість традиційних грамот переможці отримали комплекти книжок про видатних українців ХХ століття ‒ Романа Шухевича, Євгена Коновальця та Степана Бандеру, а кожен учасник ‒ комплект випусків обласної свободівської просвітницької газети "Прапор Nації".

Зазначимо, що цей турнір пройшов у співпраці з торговою маркою "Героям Слава" (Січеслав), яка постійно бере участь у патріотичних заходах, активно займається волонтерською діяльністю.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"