ВО "Свобода"

ENG

9 липня 2017
У Дніпрі відбулося чергове засідання комітету обласного осередку націоналістів
У Дніпрі відбулося чергове засідання комітету обласного осередку націоналістів

9 липня 2017 року в Дніпрі відбулося чергове засідання комітету Дніпропетровського обласного осередку ВО "Свобода" за участи керівників міських та районних організацій і націоналістів-депутатів органів місцевого самоврядування різних рівнів.

Голова обласної організації "Свободи" Олександр Замковий розповів учасникам комітету про рішення Політради об'єднання в Києві, окреслив першочергові завдання та плани на короткостроковий період. На зборах панувала робоча атмосфера: аналізували роботу осередків, депутатського корпусу, ділилися знаннями та напрямками роботи. Голова обласної організації оголосив кілька подяк свободівцям за гарну роботу та оголосив одну догану за дії, неузгоджені з керівництвом.

"Область у нас непроста для поширення ідеї нації, але нас це ніколи не зупиняло! Тим паче, людям усе більше відкриваються очі стосовно тих псевдпатріотів, які зараз керують обласним центром. Тутт усе тільки починається", ‒ прокоментував засідання голова Січеславської міської організації ВО "Свобода" Максим Дорофєєв.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"