ВО "Свобода"

ENG

14 липня 2017
У Дніпрі націоналісти домоглися від облради підтримки "Національного маніфесту"
У Дніпрі націоналісти домоглися від облради підтримки "Національного маніфесту"

14 липня 2017 року депутати Дніпропетровської обласної ради проголосували за звернення до Президента України, Кабінету Міністрів України, Верховної Ради України щодо ухвалення закону про амністію українських добровольців, про продовження мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення, запуску реального механізму націоналізації російського бізнесу. Це відбулося на черговій сесії після тиску й вимог об'єднаних націоналістичних сил-підписантів "Національного маніфесту": ВО "Свобода", "Національного корпусу" та "Правого сектора". Звернення підтримала більшість депутатів і найближчим часом його буде передано до органів центральної влади.

Із самого ранку було встановлено партійні намети націоналістів, піднято прапори та організовано ініціативну групу, яка була уповноважена відвідати спочатку погоджувальну раду, а потім і саму сесію з метою пояснити депутатам необхідність передачі звернення до органів центральної влади стосовно оголошених питань. Варто зауважити, що до акції приєдналися ветерани російсько-української війни.

Після кількох годин нагадувань депутатам про необхідність позитивного рішення щодо звернення документ було озвучено і підтримано більшістю в сесійній залі.

"Дуже важлива подія сьогодні відбулася в Січеславі. Справа не тільки в тому, що обласна рада підтримала звернення до центральних органів влади з надважливих і принципових для українчських націоналістів питань, які задекларовані в підписаному раніше "Національному маніфесті". Вагомо, що місто, яке зупинило путінську навалу, переконалося в тому, що є сила і в місті, і в області, яка ставить складні задачі і добивається гідного результату своїх дій. Ця сила в об'єднанні націоналістичних організацій, яка починає свою переможну ходу проти олігархічного режиму теперішньої влади. Разом із "Національним корпусом" і "Правим сектором" ми можемо змінити все на користь українців", ‒ зазначив голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода" Олександр Замковий.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"