ВО "Свобода"

ENG

23 липня 2017
Кам'янські свободівці та "сокільці" організували спортивно-патріотичний табір для дітей
Кам'янські свободівці та "сокільці" організували спортивно-патріотичний табір для дітей

Кам'янські міські осередки ВО "Свобода" та ВГО "Сокіл" з 21 по 23 липня 2017 року організували дитячий спортивно-патріотичний наметовий табір для дітей 9‒13 років. Молоді націоналісти за три дні провели для дітей патріотичні конкурси та квести, спортивні змагання, заняття з єдиноборств, стрільбу з пневматичної зброї, пошук "скарбів" з металошукачем тощо.

Спортивно-вишкільний табір біля Кам'янського
Спортивно-вишкільний табір біля Кам'янського

Два десятка дітлахів разом із старшими наставниками ‒ "сокільцями" та свободівцями ‒ розташувалися у наметах на березі Дніпра поблизу Кам'янського. Купання у річці, змагання, вечірні посиденьки біля вогнища, нічні варти та ранкові руханки стали великою втіхою для дітей. Окрім розваг "сокільці" й самі пройшли невеличкий спортивно-військовий вишкіл. Це дозволило загартувати дух та покращити навички командної роботи. Справжнім подарунком стали вдячні листи від дітей "соколятам" через таборову пошту. А головний результат ‒ безліч ідей на майбутнє, що сприятимуть вихованню патріотичної молоді і збільшенню членства кам'янського осередку ВГО "Сокіл".

Голова Кам'янського міського осередку ВО "Свобода" Дмитро Кропотов висловив подяку в організації та забезпеченні табору обласному осередку націоналістів та його керівнику Олександру Замковому.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"