ВО "Свобода"

ENG

31 липня 2017
Юрій Левченко у Дніпрі поспілкувався з мешканцями та поширив партійну газету біля агітаційного намету
Юрій Левченко у Дніпрі поспілкувався з мешканцями та поширив партійну газету біля агітаційного намету

31 липня 2017 року народний депутат України від ВО "Свобода" Юрій Левченко у Дніпрі на Европейській площі поширював партійну газету та спілкувався з мешканцями, відповідав на численні питання щодо політичної та економічної ситуації в країні, ставлення націоналістів до пенсійної, медичної реформ, тарифного свавілля.

Спілкування з містянами у Дніпрі біля партійного намету ‒ останній захід у подорожі Юрія Левченка Запорізькою та Дніпропетровською областями, які він курує як народний депутат України від націоналістів.

"Намет "Свободи" ‒ це не несподіванка у Січеславі, а от "живий" народний депутат, який посеред людей, поруч з ними, відповідає на всі, навіть на незручні запитання ‒ це цікаво! Жваві дискусії з членством, гарячі ‒ з прихильниками, просвітницькі ‒ з опонентами та критиканами. Завдяки Юрію Левченку наша база прихильників збагатилася на десять нових людей. Дякую другу Юрію за віру, яку він дає людям у цей важкий час. Дякую своїм побратимам-свободівцям, які допомагали в організації зустрічі", ‒ поділився враженнями від заходу голова Дніпровської міської організації ВО "Свобода" Максим Дорофєєв.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"