ВО "Свобода"

ENG

18 серпня 2017
У Кривому Розі "опоблоківець", який напав на депутата-свободівця, опинився в нокдауні
У Кривому Розі "опоблоківець", який напав на депутата-свободівця, опинився в нокдауні

18 серпня 2017 року в перерві сесійного засідання Покровської районної ради у Кривому Розі на Січеславщині сталася сутичка між свободівцем Ігорем Балахтаром та "опоблоківцем" Євгеном Абрамовичем. Спровокований діями представника "Опозиційного блоку", очільник фракції ВО "Свобода" був змушений відстояти честь і гідність.

Варто зазначити, що основними питаннями сесії були правки до міського бюджету та зміни відсоткових преміальних ставок для голови ради та його заступників. Після провального голосування першого питання (більшість "опоблоківців" укотре прогуляли сесію) голова райради від "Опозиційного блоку" оголосив перерву.

Під час перерви один із депутатів-"регіоналів" почав відверто провокувати свободівців, які вкотре не дають протягти незрозумілі рішення, вимагають максимальної прозорості та запобігають будь-яким сепаратистським проявам, що досі мають місце у цій раді. Так, "оппоблоківець" брутально лаявся, принижував честь і гідність націоналістів і врешті-решт застосував фізичну силу. Голові фракції "Свободи", лікарю-кардіологу Ігорю Балахтару не лишилося нічого іншого, як захищати себе від посягань на життя, здоров'я, честь та гідність. У підсумку "опоблоківець" опинився в нокдауні.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"