ВО "Свобода"

ENG

16 жовтня 2017
Кандидат на голову Верхньодніпровської ОТГ від націоналістів Володимир Зелений провів зустрічі з громадою
Кандидат на голову Верхньодніпровської ОТГ від націоналістів Володимир Зелений провів зустрічі з громадою

16 жовтня 2017 року в селах Перше Травня, Підлужжя та Новогригорівка відбулися зустрічі кандидата на посаду міського голови Верхньодніпровської об'єднаної територіяльної громади Володимира Зеленого та кандидатів у депутати від ВО "Свобода" з мешканцями громади.

На зустрічі обговорили низку важливих та актуальних питань. Особливу увагу привернули проблеми аварійного стану доріг та мостів, що фактично відрізає громаду від цивілізації, оскільки перевізники відмовляються обслуговувати маршрут такими небезпечними об'єктами. Також не менш важливим стало й питання про подальше функціонування першотравенської малокомплектної школи. Мешканці громади звернулися з проханням посприяти проведенню електромереж до віддалених вулиць сіл, які досі, у ХХІ столітті, живуть без електрики.

"Усі висуванці від ВО "Свобода" і я в тому числі несемо персональну відповідальність перед виборцями та нашою політичною силою. Тому всі наші дії будуть спрямовані на захист прав і свобод українців, на вирішення усіх нагальних питань, що сприятимуть лише розвитку і розквіту нашої громади", ‒ зазначив кандидат на голову Верхньодніпровської ОТГ Володимир Зелений. Нагадуємо, що вибори депутатів об'єднаних територіяльних громад відбудуться 29 жовтня.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"