ВО "Свобода"

ENG

22 жовтня 2017
Юрій Левченко у Верхньодніпровську підтримав кандидатів-націоналістів у депутати ОТГ
Юрій Левченко у Верхньодніпровську підтримав кандидатів-націоналістів у депутати ОТГ

22 жовтня 2017 року у Верхньодніпровську на Січеславщині відбулася зустріч народного депутата від ВО "Свобода" Юрія Левченка з мешканцями міста. До районного Будинку культури завітала найактивніша частина громади, аби ближче познайомитися особисто з депутатом та його діяльністю.

Націоналіст охарактеризував діяльність найвищого законодавчого органу нинішнього скликання як малоефективний і такий, що не може викликати довіру суспільства. Присутні на зустрічі громадяни активно цікавилися рішеннями парламенту, зокрема проголосованими реформами. Зроблено було акцент, що нероз'яснена людям будь-яка реформа приречена на провал.

У межах передвиборчої кампанії до Верхньодніпровської об'єднаної територіяльної громади Юрій Левченко представив кандидата на посаду міського голови від ВО "Свобода", директора Верхньодніпровського коледжу (ДДЕАУ), кандидата історичних наук, депутата районної ради Володимира Зеленого. У ході свого виступу Володимир Зелений оцінив можливості об'єднаної громади і ознайомив присутніх зі своєю передвиборчою програмою.

По завершенню виступу націоналісти представили громаді кандидатів у депутати новоствореної Верхньодніпровської громади від ВО "Свобода". Виборці подякували Юрію Левченку за можливість спілкуватися у неформальній обстановці та за принципову позицію й сміливість у залі Верховної Ради.

Прес-служба ВО "Свобода"