ВО "Свобода"

ENG

21 листопада 2017
Криворізька організація ВО "Свобода" взяла участь у низці заходів, присвячених Дню Свободи та Гідності
Криворізька організація ВО "Свобода" взяла участь у низці заходів, присвячених Дню Свободи та Гідності

20 та 21 листопада 2017 року криворізькі свободівці взяли участь у низці заходів, присвячених Дню Гідності та Свободи. Так, 20 листопада голова Криворізької міської організації ВО "Свобода" Тетяна Соловйова та члени криворізького ВМГО "Сокіл" стали гостями радіопрограми на ТРК "Криворіжжя", де мали можливість розповісти про буремні події Революції 2013-2014 років, учасниками якої вони були.

21 листопада молоді свободівці спілкувалися із студентами Криворізького коксохімічного коледжу у стінах Криворізької бібліотеки філіалу №4. Протягом бесіди скептично налаштована молодь змогла розібратися із такими важливими питаннями, як причини початку Революції Гідності, розвиток подій тих часів та жахливі наслідки лютого місяця 2014 року. Зокрема молодь цікавилася, чому ці події тривали так довго, за що гинули активісти, чому після відносної перемоги революціонерів рівень життя далеко не покращився тощо.

Увечері цього ж дня криворіжці зібралися біля народної Стели героїв, аби вшанувати пам'ять загиблих на Майдані: запалити свічки, згадати їхній подвиг, події революційних часів. "Ми не повинні забувати подвигу тих, хто йшов на захист нашого права жити і говорити вільно! Ми не маємо права допустити того, аби цей подвиг стерся в нашій історичній пам'яті, адже мети Революції Гідності ще не досягнуто. Ми, українці, маємо право на гідне життя у власній країні, тож не опускаючи рук ми повинні за це право боротися, аби хоча б наші діти мали змогу жити, а не виживати у дійсно вільній, дійсно квітучій та багатій Україні. Революція Гідності триває…" ‒ зазначила голова Криворізької "Свободи" Тетяна Соловйова.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"