ВО "Свобода"

ENG

15 грудня 2017
Народний депутат України Юрій Левченко відвідав Січеславщину
Народний депутат України Юрій Левченко відвідав Січеславщину

14 та 15 грудня Січеславщину відвідав народний депутат України свободівець Юрій Левченко, який приїхав підтримати побратимів-кандидатів у депутати на виборах Девладівської ОТГ Софіївського району Дніпропетровської области, що відбудуться 24 грудня 2017року. Також він був запрошений на збори працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату, які виступають за підвищення рівня оплати своєї праці. Наприкінці перебування у Дніпропетровській області Юрій Левченко взяв участь у презентації інституту політичної освіти у Кривому Розі, що організувала криворізька "Свобода".

14 грудня біля прохідної комбінату відбулися передстрайкові збори працівників Вільногірського гірничо-металургійного комбінату, які постановили: "страйку бути!". Причиною страйку стало ухилення роботодавця від примирення та ігнорування вимог про підвищення оплати праці та з инших соціяльних питань. Юрій Левченко наголосив на законності вимог працівників та оголошеного ними страйку, а також висловив готовність захистити їх у разі тиску зі сторони роботодавців. На завершення парламентар наголосив на тому, що головна запорука перемоги у страйку ‒ це солідарність.

15 грудня Софіївська районна організація ВО "Свобода" разом із народним депутатом України Юрієм Левченком представили мешканцям району свободівців-кандидатів у депутати, що балотуються на виборах ОТГ 24 грудня. Зустрічі відбулась у селі Девладове, а ввечері в селі Перше Травня. Живе спілкування з народним депутатом України викликало зацікавленість у селян. "Ми ж тільки по телевізору тих депутатів бачимо, а тут ось поруч стоїть", ‒ не вірили своїм очам люди. Багато запитань від мешканців села було про землю, пенсійну реформу, війну. Юрій Левченко розповів останні політичні новини з Верховної Ради, про київські "майдани" і про наших кандидатів, що потребують підтримки людей. Агітаційна продукція у вигляді свободівського "Сільського вісника" викликала зацікавленість у селян. "Якщо ви мене покличете, я до вас і без виборів із задоволенням приїду. Давайте разом змінювати країну на краще. Тримаємо зв'язок через місцеву, районну організацію або через моїх помічників", ‒ зазначив Юрій Левченко, дякуючи селянам за теплий прийом.

Наприкінці свого візиту на Січеславщину Юрій Левченко взяв участь в урочистому відкритті інституту політичної освіти у Кривому Розі. Ініційована і організована криворізькою "Свободою" на чолі з Тетяною Соловйовою. Презентація партійної школи викликала інтерес у прихильників партії, які активно долучилися до заходу і прийшли послухати про ідеологічні, просвітницькі аспекти націоналістичної організації. Загалом близько 50-ти містян відвідали першу лекцію інституту політичної освіти. Наступні лекції будуть щотижневими, кожен вівторок о 18:00 за адресою: вулиця Леоніда Бородіча, 2а. Юрій Левченко розповів присутнім про важливість політичної освіти не тільки для свободівців, але й всієї україноцентричної спільноти міста Кривий Ріг і відповів на численні запитання небайдужих українців.

"Зустрічі з Юрієм Левченко, які ми проводимо регулярно, не дивлячись на шалений графік побратима, як бальзам для людей, які вже майже у всьому зневірилися. Відвідувачі наших зустрічей наочно переконуються, що є в державі нормальні, адекватні, розумні політики, які здатні і можуть вивести країну з кризи", ‒ зазначив голова Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода" Олександр Замковий.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"