ВО "Свобода"

ENG

29 грудня 2017
У Січеславі свободівці організували Бандерівські читання до 109-ї річниці з дня народження Степана Бандери
У Січеславі свободівці організували Бандерівські читання до 109-ї річниці з дня народження Степана Бандери

29 грудня 2017 року у Січеславі в приміщенні центральної міської бібліотеки відбулися Бандерівські читання, присвяченні Провіднику української нації Степанові Бандері. Співорганізатором заходу виступила Січеславська міська "Свобода", яка підготувала не тільки ідеологічну доповідь, але й подарунки для відвідувачів читань.

Свободівці, побратими з "Правого сектору", воїни московсько-української війни, націоналісти громадських організацій Січеслава завітали ввечері до міської бібліотеки, щоби віддати шану Степану Бандері. Доповідачі, а вони були різні ‒ професійні історики-дослідники, священики українських церков, бійці української армії, політичні діячі і громадські активісти розповідали про різні аспекти життя і боротьби Степана Андрійовича. Лунали запальні промови, поезія "вісниківців", співали, а наприкінці заходу всі разом виконали "Марш українських націоналістів" безсмертного Олеся Бабія.

Представники міської "Свободи" на Бандерівських читаннях розповідали не тільки про чин Бандери, але й згадали таких славних синів України, як Зенона Коссака та вічно молодих героїв Біласа і Данилишина. Бандерівський рух ‒ це не тільки постать Провідника, але й тисячі инших націоналістів, які своїм життям, чином довели кожен пункт Декалогу або Правил українського націоналіста. Саме до цього заходу Січеславська "Свобода" створила новий, черговий часопис "Прапор Nації", присвячений Зенону Коссаку та здійснила додатковий друк газет-присвят про Степана Бандеру та Біласа і Данилишина. Також був розроблений кольоровий буклет "44 правила українського націоналіста", співавтором якого був Зенон Коссак. Всі ці ідеологічно-пропагандистські матеріяли разом із різдвяними привітанням від Олега Тягнибока та Всеукраїнського об'єднання "Свобода" були подаровані відвідувачам і шанувальникам Бандери після читань.

"Аналізуючи ці Бандерівські читання, можемо впевнено сказати, що нам вдалося провести захід вдало і цікаво. Слід зазначити, що люди не хотіли розходитися і готові були знов і знов занурюватися в безмежну фігуру людини-прапора, людини-символа української боротьби Степана Бандеру. Вже тут народилася думка, що слід такі заходи робити частіше, бо на них є попит. Гадаю, що наступні читання можуть бути, наприклад, Донцовські і відбудуться незабаром", ‒ зазначив голова Січеславського міського осередку ВО "Свобода" Максим Дорофєєв.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"