ВО "Свобода"

ENG

6 лютого
Свободівці домоглися ремонту несправного пасажирського транспорту в Кривому Розі
Свободівці домоглися ремонту несправного пасажирського транспорту в Кривому Розі

6 лютого 2018 року криворізькі націоналісти провели акцію протесту проти бездіяльности влади в питанні ремонту несправних тролейбусів на маршрутах Кривого Рогу. "Свобода" разом із побратимами з "Правого сектора" домоглися перевірки тролейбусів, які виїжджали на вулиці міста та змусили комунальників ремонтувати рухомий склад пасажирського електротранспорту.

О 4-й ранку активісти "Свободи" та "ПС" разом із незалежною профспілкою при КП "Криворізький тролейбус" та иншими активістами перекрили виїзд з депо Покровського району Кривого Рогу. Організатори викликали поліцію для перевірки технічної справности рухомого складу, передбаченого для здійснення пасажирських перевезень. За ініціятиви "Свободи" огляд тролейбусів був здійснений спеціалістом поліції. У результаті оглянуті транспортні засоби було не допущено до здійснення перевезень через невідповідність нормам технічного стану для експлуатації. Зокрема, в усьому перевіреному електротранспорті були несправні або відсутні спідометри, виявлено зламані кермові системи, несправні гальма, розбите скло, зношена ґума на колесах та несправності підвісок колісної пари.

Депутати-свободівці Покровського району Кривого Рогу висловили претензії керівнику комунального закладу-перевізника, які ґрунтувалися на зверненнях громадян. Після виявлених порушень активісти змусили керівництво комунального підприємства відправити на ремонт рухомий склад. У присутності преси директор КП "Криворізький тролейбус" пообіцяв відремонтувати тролейбуси, профінансувавши потрібні роботи.

"Все частіше ми чуємо інформацію про ДТП за участю тролейбусів, які виходять з ладу. Неодноразово громадяни зверталися до наших депутатів з проханням сприяти ремонту тролейбусів, бо вони непридатні для використання. Ми виявили великі порушення та розкрадання майна громади, за нашою ініціятивою було відкрито кілька кримінальних проваджень. Ми домоглися того, що з депо на лінію не виїхали тролейбуси, які мали несправності й могли становити загрозу пасажирам. Ми не зупинимося до тих пір, поки рухомий склад пасажирського транспорту у Кривому Розі не буде повністю відремонтовано і приведено в нормальний стан для комфорту містян Кривого Рогу", ‒ прокоментувала очільниця криворізького осередку націоналістів Тетяна Соловйова.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"