ВО "Свобода"

ENG

8 лютого
Свободівці-депутати Кам'янської міськради профінансували видання дитячої книги
Свободівці-депутати Кам'янської міськради профінансували видання дитячої книги

8 лютого 2018 року в Кам'янському центрі позашкільної роботи та дитячої творчости відбулася презентація нової дитячої книги відомого автора Олега Майбороди. Відомий дитячий письменник, що живе і працює в Кам'янському, є автором 75 книг для дітей. До цього книги Олега Майбороди видавали в різних містах України, але книга "А ти знаєш, що я знаю…" була видана безпосередньо в рідному місті автора. Подія стала можлива завдяки фінансовій допомозі з коштів депутатського фонду свободівців Олександра Залевського та Ігоря Максимовича.

"Ця книга допомагатиме вчителям, вихователям та батькам ростити справжніх синів і дочок України, сприймати світ у першу чергу в українському просторі. Я та мій колега, депутат-свободівець Ігор Максимович, сповідуємо принцип "свій до свого по своє" і вважаємо, що наших земляків треба підтримувати. Автор книги ‒ кам'янець Олег Майборода, видавництво ‒ теж нашого земляка Андрія Ялового, літературний редактор ‒ кам'янець Дмитро Кубанов. Профінансували видання місцеві депутати. Виданням цієї книги ми започаткували серію "Моє Кам'янське". Щиро дякую усім, хто долучився до створення цього проєкту", ‒ розповів присутній на заході секретар міськради свободівець Олександр Залевський.

Для учасників презентації підготували насичену програму: вихованці центру позашкільної роботи показали чудову акторську майстерність, декламуючи вірші Олега Майбороди. Талановиті артисти співали і танцювали на сцені, даруючи глядачам позитивні емоції. Наприкінці зустрічі письменник вручив свої книги дітям, які зробили найкращі малюнки-ілюстрації та вироби до його творів.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"