ВО "Свобода"

ENG

8 лютого
Апостолівська міськрада підтримала ініціятиву "Свободи" запровадити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору
Апостолівська міськрада підтримала ініціятиву "Свободи" запровадити кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору

8 лютого 2018 року Апостолівська міська рада на черговій сесії ухвалила звернення до Верховної Ради України з підтримкою законопроєкту націоналістів "Про кримінальну відповідальність за заперечення Голодомору 1932-1933 років".

Варто відзначити, що проєкт рішення був поданий у секретаріят міської ради ще два місяці тому, але його довго не виносили в сесійну залу. Після вимог та звернень націоналістів проєкт таки винесли на розгляд депутатів і більшістю голосів він був підтриманий. "За" проголосувало 18 депутатів із 21 присутніх.

"Ми не сумнівалися в ухваленні цього рішення, адже його вимагала і громада міста, і ми як депутати. Це питання повинно бути закрите: Голодомор був і це визнав світ. Час і нам на законодавчому рівні запровадити кримінальну відповідальність за викривлення історії. Ми сподіваємося, що законопроєкт у Верховній Раді авторства свободівців буде ухвалено, і всі, хто заперечує факт геноциду українців 1932‒1933 років, будуть нести кримінальну відповідальність", ‒ розповів автор проєкту рішення, депутат міської ради й голова фракції "Свободи" в Апостолівській міській раді Віталій Бойко.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"