ВО "Свобода"

ENG

25 лютого
У Дніпрі відбулася позачергова конференція обласної "Свободи" за участи лідера партії Олега Тягнибока
У Дніпрі відбулася позачергова конференція обласної "Свободи" за участи лідера партії Олега Тягнибока

25 лютого 2018 року в Дніпрі за участи Олега Тягнибока відбулася позачергова конференція Дніпропетровської обласної організації ВО "Свобода".

На початку заходу присутні хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто загинув під час Революції гідности та у новітній московсько-українській війні. Голова партії розповів про політичну ситуацію в Україні, про стан справ усередині партії, окреслив стратегічні задачі, які ставить нинішня ситуація і провід "Свободи" перед націоналістами, відповів на числені запитання. Чимало з них стосувалися співпраці з иншими націоналістичними силами в межах підписаного Маніфесту, а також останніх політичних подій в Україні та області. Також ішлося про дисциплінарні та організаційні моменти.

Актив січеславського обласного осередку висловив обурення діями міської влади Кривого Рогу та Нацгвардії, коли 22 лютого у місті відбувся захід із восхвалянням злочинного комуністичного режиму та використанням забороненої символіки. З цього приводу конференція ухвалила заяву до органів державної влади та місцевого самоврядування з вимогами розслідувати інцидент і притягти до відповідальности, передбаченої Кримінальним кодексом, причетних до так званого свята.

"Нині, коли ми відстоюємо свою незалежність у боротьбі з зовнішнім ворогом, тут, у Кривому Розі, сталевому серці України, "регіонали" та комуністи намагаються відкрити другий фронт. Так само в свій час відбувалося в Криму, на Донбасі. Так само свої сили випробовували реваншисти у Харкові, Запоріжжі, Січеславі, Херсоні та в багатьох инших містах. Ми вже знаємо з досвіду: тільки жорстка відсіч, засудження і суворе покарання за колаборацію є дієвими у цій боротьбі", - наголосив Олег Тягнибок.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"