ВО "Свобода"

ENG

25 березня
Юрій Сиротюк провів у Січеславі партійний вишкіл і презентував видання "Бандерівських читань"
Юрій Сиротюк провів у Січеславі партійний вишкіл і презентував видання "Бандерівських читань"

25 березня 2018 року в Дніпрі у приміщенні обласного осередку ВО "Свобода" відбувся вишкіл із політичної освіти для партійного активу Січеславщини. Захід провів Юрій Сиротюк ‒ заступник Голови ВО "Свобода" з політичних питань, народний депутат України VII скликання, керівник фракції "Свободи" в Київській міськраді.

Вишкіл тривав понад чотири години і складався з трьох блоків: ідеологічна підготовка, партійний менеджмент, партійна агітація. Понад півсотні партійців ‒ депутатів міських та районних рад, голів осередків, членів обласного комітету та інших членів партії ‒ прослухали курс навчання та мали змогу поставити свої запитання щодо теми вишколу і політичної ситуації в країні.

"Ми не боремося проти когось. Ми не "анти-якась" партія. Ми боремося за своє. Я не хочу бути в опозиції на своїй землі. Нам треба взяти владу в свої руки, щоби припинити їхні вбивчі "реформи". Реформи в нашій країні маємо робити лише ми, націоналісти", - наголосив Юрій Сиротюк.

По завершенню навчань відбулася презентація видань недержавного аналітичного центру "Українські студії стратегічних досліджень" та збірок "Бандерівські читання" в межах свободівського проєкту "літературний клуб "СвітоГЛЯД".

"Мешканці Січеслава мали змогу придбати видання, а також почути від заступника очільника "Свободи" відповіді на гострі політичні виклики часу - яким чином ми можемо відповідати на них. Висновок суто "донцовський" - необхідно ставати сильними!" - прокоментував захід голова Січеславського міського осередку ВО "Свобода" Максим Дорофєєв.

Прес-служба ВО "Свобода"