ВО "Свобода"

ENG

20 квітня
На Січеславщині триває передвиборча агітація за свободівських кандидатів до ОТГ міста Перещепине
На Січеславщині триває передвиборча агітація за свободівських кандидатів до ОТГ міста Перещепине

Обласний осередок ВО "Свобода" Січеславщини виборов у судах двох рівнів право зареєструвати кандидата на місцевих виборах до об'єднаної територіяльної громади міста Перещепине представника націоналістів на посаду міського голови Олександра Цолко та кандидатів у депутати.

Вибори до Перещепинської ОТГ відбудуться 29 квітня 2018 року. Команду свободівців, які йдуть на вибори, очолює кандидат на посаду міського голови, полковник запасу Збройних Сил України, колишній прикордонник Олександр Цолко. У депутати міської ОТГ ВО "Свобода" пропонує п'ятьох кандидатів, людей праці: механізаторів, зварювальників, фермерів, учасників новітньої російсько-української війни.

Несподіваний опір з боку ТВК щодо реєстрації кандидатів у депутати та міського голови від ВО "Свобода" отримали націоналісти: під приводом неточностей у адресі та автобіографії одного з кандидатів 4-го квітня члени передвиборчої комісії відмовили у реєстрації команді свободівців. Юридична служба обласного осередку успішно виграла суд першої інстанції у Дніпропетровському окружному адміністративному суді, засідання якого відбулися на Великдень, та суд в Дніпропетровському апеляційному суді. Судді визнали рішення ТВК щодо відмови від реєстрації кандидатів протизаконним та постановив допустити до виборів націоналістів. 16 квітня рішення апеляційного суду набрало чинности.

"Ми були змушені виграти два суди та відбити дві апеляції. Дякую нашій юридичний службі обласного осередку. На сьогодні ми зареєстровані в повному обсязі, комісія принесла особисті вибачення. Наразі ми проводимо агітаційну роботу за наших кандидатів.

Кампанія триває! Запрошую всіх перещепинців 29 квітня прийти на вибори і утвердити свою волю", ‒ прокоментував голова Дніпровського міського осередку ВО "Свобода" Максим Дорофєєв.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"