ВО "Свобода"

ENG

25 квітня
Кам'янська міськрада провалила голосування на підтримку Антиолігархічного пакета
Кам'янська міськрада провалила голосування на підтримку Антиолігархічного пакета

25 квітня 2018 року в Кам'янському на черговому сесійному засіданні міськради депутати провалили голосування за звернення до Верховної Ради України щодо ухвалення Антиолігархічного пакета докорінних перетворень.

Проєкт рішення був винесений на голосування за поданням фракції ВО "Свобода" у міській раді. Із 35 зареєстрованих у сесійній залі депутатів проєкт націоналістів підтримали лише 15. Не віддали свої голоси за законопроєкти, покликані врятувати країну від олігархів, депутати фракції БПП, "Опоблоку", "Відродження", "Наш Край" та позафракційні. Партія "Укроп" у голосуванні розділилася навпіл. Примітно, що більшість депутатів, які не віддали свої голоси за звернення, побоялися відкрито проголосувати проти й утрималися від голосування.

"Кам'янська міська рада - за олігархів. Партії, які представляють ці депутати, вочевидь, олігархи й фінансують. Незважаючи на те, що місто регулярно стоїть на колінах перед олігархічними монополіями - газовим шахраєм Фірташем та енергетичним вампіром Ахмєтовим, який, до того ж, труїть місто з труб свого комбінату, депутати Кам'янської міськради не підтримали запит свободівців. Уже десятки місцевих та обласних рад проголосували за подібні звернення. Тож коли на майбутніх місцевих виборах будете обирати, поцікавтесь, хто і як голосував за це звернення", - прокоментував голова Кам'янської "Свободи" Дмитро Кропотов.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"