ВО "Свобода"

ENG

27 квітня
Андрій Іллєнко відвідав Січеславщину задля підтримки кандидатів у депутати Перещепинської ОТГ
Андрій Іллєнко відвідав Січеславщину задля підтримки кандидатів у депутати Перещепинської ОТГ

27 квітня 2018 року народний депутат України від ВО "Свобода" Андрій Іллєнко відвідав Січеславщину. У місті Перещепине, де 29 квітня 2018 року відбудуться вибори ОТГ, націоналіст представив перещепинцям команду свободівців ‒ кандидатів у депутати та кандидата на голову об'єднаної територіяльної громади Олександра Цолка. Пізніше того самого дня у Січеславі в приміщенні обласного осередку ВО "Свобода" Андрій Іллєнко зустрівся із активом організації та прихильниками партії.

Презентація кандидатів від ВО "Свобода" на виборах ОТГ у Перещепиному Новомосковського району відбулася біля партійного намету поблизу міського автовокзалу. Народний депутат України Андрій Іллєнко поспілкувався наживо із перещепинцями, відповів на численні запитання мешканців, обговорив актуальні політичні питання великої політики та перспективи на майбутнє.

Того самого дня, ввечері, у Січеславі Андрій Іллєнко зустрівся з місцевими партійцями та прихильниками в офісі обласного осередку ВО "Свобода". Тут відбувся жвавий і цікавий діялог із січеславцями на тему української і світової політики.

"Наближається черговий політичний цикл виборів. Націоналісти відіграють в ньому вагому та, можливо, вирішальну роль. Без чесних, згуртованих людей, які об'єдналися навколо націоналістичної ідеології, Україна нічого не досягне. Ми спрацьовуємося в єдину потужну силу і перемога буде наша ‒ иншого шляху не існує", ‒ зазначив Андрій Іллєнко, народний депутат України.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"