ВО "Свобода"

ENG

26 травня
У Кам'янському свободівці взяли участь у Марші за традиційні сімейні цінності
У Кам'янському свободівці взяли участь у Марші за традиційні сімейні цінності

26 травня 2018 року в Кам'янському на Січеславщині свободівці місцевого осередку та "сокільці" взяли участь у Марші за традиційні сімейні цінності. Мета ‒ звернути увагу суспільства та влади на моральні і духовні основи сім'ї та шлюбу як союзу чоловіка і жінки, необхідні для гармонійного виховання та здорового розвитку дітей.

Ініціятором заходу є духовна рада, що складається із представників різних конфесій міста. Цікава деталь: представники та адепти Московського патріярхату не брали участь у події. Хід розпочався від пам'ятника матері та зібрав рекордну кількість учасників в новітній історії Кам'янського: за різними оцінками від 3-х до 5-ти тисяч осіб. Учасники пройшли центральним проспектом Свободи та проспектом Шевченка до майдану Калнишевського, де відбувся святковий концерт.

Перед концертом виступив секретар міської ради Олександр Залевський. "Україна ‒ це европейська країна. Ми відкриті світу, ділимося і переймаємо досвід розвинених держав. Проте ми повинні брати від них краще, а не гірше! Тільки зберігаючи свої традиції, свою національну та моральну ідентичність ми можемо побудувати сильну, незалежну українську Україну! Ми вимагаємо від влади спрямування державної політики на покращення морального здоров'я нації, впровадження дієвих механізмів утвердження сімейних цінностей, а не пропаганди деяких негативних стандартів Заходу", ‒ наголосив у своїй промові свободівець.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"