ВО "Свобода"

ENG

1 червня
Криворізькі свободівці долучились до акції в підтримку українських політв'язнів у московських тюрмах
Криворізькі свободівці долучились до акції в підтримку українських політв'язнів у московських тюрмах

1 червня 2018 року в Кривому Розі біля пам'ятника засновнику міста козаку Рогу відбулась акція на підтримку українських політв'язнів, що перебувають у московських тюрмах. Криворізька міська організація Всеукраїнського об'єднання "Свобода" долучилась до заходу, організованого міськими журналістами.

Акція відбувалася одночасно в багатьох містах України та світу. Націоналісти з Кривого Рогу разом із иншими містянами прийшли підтримати політв'язнів, що перебувають у катівнях країни агресора. Крім своєрідної раптівки з показуванням червоних карток путінському режиму, учасники зачитували імена та прізвища усіх полонених політв'язнів московії. Згадали також хвилиною мовчання полеглих героїв війни з Російською Федерацією.

"Варто пам'ятати, що омріяний мир для української землі можна досягнути лише шляхом перемоги агресора. Саме тоді ми зможемо визволити усіх полонених і повернути їх до рідної країни до своїх домівок. Росія просто так не віддасть полонених, тому всі ці загравання влади з Росією, з якою наші олігархи досі ведуть торгівлю, ні до чого не призведе. Не слід забувати, що і в українських тюрмах сидять патріоти, добровольці, яких кинула за ґрати чинна влада. Владі олігархів не потрібні добровольці, бо вони є тими, хто можуть її знести", ‒ зазначила у своєму виступі на заході голова осередку "Свободи" у Кривому Розі Тетяна Соловйова.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"