ВО "Свобода"

ENG

1 липня
У Кривому Розі "Свобода" стала співорганізатором велелюдного маршу за традиційні сімейні цінності
У Кривому Розі "Свобода" стала співорганізатором велелюдного маршу за традиційні сімейні цінності

У Кривому Розі 1 липня 2018 року відбувся марш за традиційні сімейні цінності. Одним із співорганізаторів заходу виступила Криворізька міська організація Всеукраїнське об'єднання "Свобода" разом із иншими політичними, громадськими та релігійними організаціями міста.

Розпочалась акція біля народної стели героїв на 95-му кварталі, звідки організована колона учасників пройшла до пам'ятника засновнику міста, козаку Рогу, де і завершилась мітингом. На хід за традиційну родину прийшло до 2-х тисяч містян Кривого Рогу. До організації ходу крім міського осередку "Свободи" долучились побратими з "Правого Сектору" та инших релігійних та громадських організацій. Варто відзначити спільне об'єднання різних християнських конфесій заради спільної мети ‒ захист традиційних сімейних цінностей.

Марш за традиційні сімейні цінності
Марш за традиційні сімейні цінності

"Відкрийте конституцію, там сказано, що шлюб може бути між чоловіком та жінкою, відкрийте Біблію, там говорять те саме. У нас в країні і так багато проблем, що родини з дітьми ледь виживають. Тому краще захищати їх ‒ родини, де народжуються діти, що дають приріст населення", ‒ зазначила у своєму виступі Тетяна Соловйова, голова Криворізької міської організації ВО "Свобода".

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"