ВО "Свобода"

ENG

25 липня
Криворізька "Свобода" взяла участь в акції проти відкриття хімзаводу
Криворізька "Свобода" взяла участь в акції проти відкриття хімзаводу

25 липня 2018 року криворізькі свободівці долучилися до акції протесту проти відкриття хімічного заводу, що належить олігарху Ахметову.

О 8:30 ранку розпочалась акція протесту жителів Кривого Рогу проти відкриття нового заводу мінеральних добрив. Захід відбувся біля міської ради, де в цей час проходило чергове пленарне засідання міськради. Криворізька міська "Свобода" взяла участь у протесті.

Хімзавод мінеральних добрив планують відкрити на території підприємства КЦРЗ, що є одним з лідерів забруднення повітря у Кривому Розі і належить олігарху Ринату Ахметову.

"Цей завод буде відкрито на території вже наявного підприємства-забруднювача КЦРЗ, який входить до ахметовського "Метінвесту". Місцеві жителі, що мешкають поблизу зведення шкідливого виробництва, категорично проти. Вони не вірять можновладцям, які переконують в "екологічності" нового підприємства. Ми тут, щоби захистити право мешканців прилеглих територій на чисте повітря. Я як депутат Довгинцівської районної у місті ради, на території якої це відбувається, буду боротися разом з містянами, щоб у нас не було підприємства, який загрожує смертельними хворобами", ‒ наголосив депутат Довгинцівської районної у Кривому Розі ради від фракції ВО "Свобода" Микола Подобєд.

Прес-служба Дніпровської обласної організації ВО "Свобода"